0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور 25 آمپر اشنایدر 24 ولت کد LC1D25BD
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LC1D25BD
- وزن: 0.53kg
- ابعاد: 101mm x 45mm x 85mm
- رنج جریان: 25A
- توان: 11kW در 220/380V
- کنتاکت بسته: 1
- کنتاکت باز: 1
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
۳,۳۸۰,۰۰۰ تومان
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LC1D25BD |
| وزن | 0.53kg |
| ابعاد | 101mm x 45mm x 85mm |
| رنج جریان | 25A |
| توان | 11kW در 220/380V |
| کنتاکت بسته | 1 |
| کنتاکت باز | 1 |
| کنتاکت های کمکی | 1NO+1NC |
| تعداد پل | سه پل |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.