0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور اشنایدر 12 آمپر 220 ولت کد LC1D12M7
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LC1D12M7
- کنتاکت های کمکی: 1NO+1NC
- ابعاد: 86mm x 45mm x 77mm
- وزن: 0.32kg
- رنج جریان: 12 آمپر
- ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
- توان: 5.5kW در 220/380V
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
۹۷۵,۰۰۰ تومان
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LC1D12M7 |
| کنتاکت های کمکی | 1NO+1NC |
| ابعاد | 86mm x 45mm x 77mm |
| وزن | 0.32kg |
| رنج جریان | 12 آمپر |
| ولتاژ تغذیه بوبین | 220VAC |
| توان | 5.5kW در 220/380V |
| اتصالات | ترمینال پیچی |
| تعداد پل | سه پل |
| نوع کنتاکتور | AC |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.