0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور اشنایدر 95 آمپر 220 ولت کدLC1D95M7
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LC1D95M7
- کنتاکت های کمکی: 1NO+1NC
- ابعاد: 130mm×85mm×127mm
- وزن: 1.61kg
- رنج جریان: 95 آمپر
- ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
- توان: 45kW در 220/380V
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LC1D95M7 |
| کنتاکت های کمکی | 1NO+1NC |
| ابعاد | 130mm×85mm×127mm |
| وزن | 1.61kg |
| رنج جریان | 95 آمپر |
| ولتاژ تغذیه بوبین | 220VAC |
| توان | 45kW در 220/380V |
| اتصالات | ترمینال پیچی |
| تعداد پل | سه پل |
| نوع کنتاکتور | AC |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.