0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور اشنایدر65 آمپر و48 ولت کدLC1D65AE7
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LC1D65AE7
- وزن: 0.86kg
- ابعاد: 122.00mm x 55.00mm x 120.00mm
- رنج جریان: 65 A
- توان: 30kW در 220/380V
- کنتاکت بسته: 1
- کنتاکت باز: 1
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LC1D65AE7 |
| وزن | 0.86kg |
| ابعاد | 122.00mm x 55.00mm x 120.00mm |
| رنج جریان | 65 A |
| توان | 30kW در 220/380V |
| کنتاکت بسته | 1 |
| کنتاکت باز | 1 |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.