0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور 260امپر ABB الکتریکA260-30-11-80
ویژگیهای محصول
- وزن: 5.4 kg
- ارتفاع: 227 mm
- رنج: 140کیلو وات
- برند محصول: ABB
- عرض: 140 mm
- عمق: 180.5 mm
- کنتاکت بسته: 1
- کنتاکت باز: 1
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| وزن | 5.4 kg |
|---|---|
| ارتفاع | 227 mm |
| رنج | 140کیلو وات |
| برند محصول | ABB |
| عرض | 140 mm |
| عمق | 180.5 mm |
| کنتاکت بسته | 1 |
| کنتاکت باز | 1 |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.