0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور 80 آمپر ABB الکتریک AF80-30-11-13
ویژگیهای محصول
- برند محصول: ABB, schneider electric
- کد فنی محصول: 1SBL397001R1311
- عرض: 82mm
- ارتفاع: 125.5 mm
- عمق: 116mm
- وزن: 1.21Kg
- رنج: 37کیلو وات
- کنتاکت بسته: 1
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
۹,۱۰۰,۰۰۰ تومان
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | ABB, schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | 1SBL397001R1311 |
| عرض | 82mm |
| ارتفاع | 125.5 mm |
| عمق | 116mm |
| وزن | 1.21Kg |
| رنج | 37کیلو وات |
| کنتاکت بسته | 1 |
| کنتاکت باز | 1 |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.