0 محصولات
نمایش سبد خرید
1SDA071021R1-کلید هوایی 2000 آمپر تیپ E2.2B
ویژگیهای محصول
- برند محصول: ABB
- کد فنی محصول: 1SDA071021R1
- تعداد پل: 3
- نوع رله: حرارتی-مغناطیسی (TM)
- عرض: 276 mm
- ارتفاع: 371 mm
- عمق: 270 mm
- وزن: 41 kg
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | ABB |
|---|---|
| کد فنی محصول | 1SDA071021R1 |
| تعداد پل | 3 |
| نوع رله | حرارتی-مغناطیسی (TM) |
| عرض | 276 mm |
| ارتفاع | 371 mm |
| عمق | 270 mm |
| وزن | 41 kg |
| قدرت قطع | 18k |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.