0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور اشنایدر95 آمپر و110 ولت کدLC1D95F7
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LC1D95F7
- وزن: 1.61kg
- ابعاد: 127.00mm x 85.00mm x 130.00mm
- رنج جریان: 95A
- توان: 45kW در 220/380V
- کنتاکت بسته: 1
- کنتاکت باز: 1
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LC1D95F7 |
| وزن | 1.61kg |
| ابعاد | 127.00mm x 85.00mm x 130.00mm |
| رنج جریان | 95A |
| توان | 45kW در 220/380V |
| کنتاکت بسته | 1 |
| کنتاکت باز | 1 |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.