0 محصولات
نمایش سبد خرید
1SDA066392R1- اندر کلید کمپکت
ویژگیهای محصول
- برند محصول: ABB
- کد فنی محصول: 1SDA066392R1
- عرض: 110 mm
- ارتفاع: 60 mm
- عمق: 140 mm
- وزن: 0.107 kg
- قابل استفاده برای کلید های: XT1, XT2, XT3, XT4
- نوع: AC/DC
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | ABB |
|---|---|
| کد فنی محصول | 1SDA066392R1 |
| عرض | 110 mm |
| ارتفاع | 60 mm |
| عمق | 140 mm |
| وزن | 0.107 kg |
| قابل استفاده برای کلید های | XT1, XT2, XT3, XT4 |
| نوع | AC/DC |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.