0 محصولات
نمایش سبد خرید
1SDA066460R1-موتور کلید کمپکت
ویژگیهای محصول
- برند محصول: ABB
- کد فنی محصول: 1SDA066460R1
- عرض: 94 mm
- ارتفاع: 106 mm
- عمق: 149 mm
- وزن: 1.36 kg
- قابل استفاده برای کلید های: XT1, XT3
- نوع: AC/DC
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | ABB |
|---|---|
| کد فنی محصول | 1SDA066460R1 |
| عرض | 94 mm |
| ارتفاع | 106 mm |
| عمق | 149 mm |
| وزن | 1.36 kg |
| قابل استفاده برای کلید های | XT1, XT3 |
| نوع | AC/DC |







دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.