0 محصولات
نمایش سبد خرید
کليد کمپکت 250 آمپر اشنایدر 36KA سری NSX250F
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LV431630
- ابعاد: 86mm x 105mm x 161mm
- وزن: 2.40 kg
- رنج جریان: 250A
- قدرت قطع: 36kA
- تعداد پل: 3پل
- تعداد پل حفاظت شده: 3d
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
۸,۴۵۰,۰۰۰ تومان
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LV431630 |
| ابعاد | 86mm x 105mm x 161mm |
| وزن | 2.40 kg |
| رنج جریان | 250A |
| قدرت قطع | 36kA |
| تعداد پل | 3پل |
| تعداد پل حفاظت شده | 3d |
| نوع تغذیه | AC |
| واحد تریپ | TM-D |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.