0 محصولات
نمایش سبد خرید
کليد کمپکت 630 آمپر اشنایدر 36KA میکرولوژیک 2.3 سری NSX630F
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LV432876
- ابعاد: 110mm x 140mm x 255mm
- وزن: 6.20 kg
- رنج جریان: 630A
- قدرت قطع: 36kA
- تعداد پل: 3پل
- تعداد پل حفاظت شده: 3d
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LV432876 |
| ابعاد | 110mm x 140mm x 255mm |
| وزن | 6.20 kg |
| رنج جریان | 630A |
| قدرت قطع | 36kA |
| تعداد پل | 3پل |
| تعداد پل حفاظت شده | 3d |
| نوع تغذیه | AC |
| واحد تریپ | Micrologic 2.3 |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.