0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور اشنایدر 115 آمپر 220 ولت LC1F115M5
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LC1F115M5
- ابعاد: 171mm x 163mm x 162mm
- وزن: 3.43kg
- رنج جریان: 115 آمپر
- ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
- توان: 55kW در 380/400V
- تعداد پل: سه پل
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LC1F115M5 |
| ابعاد | 171mm x 163mm x 162mm |
| وزن | 3.43kg |
| رنج جریان | 115 آمپر |
| ولتاژ تغذیه بوبین | 220VAC |
| توان | 55kW در 380/400V |
| تعداد پل | سه پل |
| نوع کنتاکتور | AC |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.