0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور اشنایدر 150 آمپر 220 ولت کد LC1D150M7
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LC1D150M7
- کنتاکت های کمکی: 1NO+1NC
- ابعاد: 136mm×120mm×158mm
- وزن: 2.50kg
- رنج جریان: 150 آمپر
- ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
- توان: 75kW در 220/380V
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LC1D150M7 |
| کنتاکت های کمکی | 1NO+1NC |
| ابعاد | 136mm×120mm×158mm |
| وزن | 2.50kg |
| رنج جریان | 150 آمپر |
| ولتاژ تغذیه بوبین | 220VAC |
| توان | 75kW در 220/380V |
| اتصالات | ترمینال پیچی |
| تعداد پل | سه پل |
| نوع کنتاکتور | AC |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.