0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور 52 آمپر ABB الکتریک AF52-30-11-13
ویژگیهای محصول
- برند محصول: ABB
- کد فنی محصول: 1SBL367001R1311
- عرض: 67 mm
- ارتفاع: 125.5 mm
- عمق: 111 mm
- وزن: 0.99 kg
- رنج: 22کیلووات
- کنتاکت باز: 1
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
۵,۹۷۰,۰۰۰ تومان
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | ABB |
|---|---|
| کد فنی محصول | 1SBL367001R1311 |
| عرض | 67 mm |
| ارتفاع | 125.5 mm |
| عمق | 111 mm |
| وزن | 0.99 kg |
| رنج | 22کیلووات |
| کنتاکت باز | 1 |
| کنتاکت بسته | 1 |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.