0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور اشنایدر 185 آمپر 220 ولت LC1F185M5
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LC1F185M5
- ابعاد: 181mm x 168.5mm x 174mm
- وزن: 4.65kg
- رنج جریان: 185 امپر
- ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
- توان: 90kW در 380/400V
- تعداد پل: سه پل
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LC1F185M5 |
| ابعاد | 181mm x 168.5mm x 174mm |
| وزن | 4.65kg |
| رنج جریان | 185 امپر |
| ولتاژ تغذیه بوبین | 220VAC |
| توان | 90kW در 380/400V |
| تعداد پل | سه پل |
| نوع کنتاکتور | AC |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.