0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور اشنایدر 500 آمپر 220 ولت LC1F500M7
ویژگیهای محصول
- برند محصول: schneider electric
- کد فنی محصول: LC1F500M7
- ابعاد: 238mm x 233mm x 232mm
- وزن: 11.35kg
- رنج جریان: 500 آمپر
- ولتاژ تغذیه بوبین: 220VAC
- توان: 250kW در 380/400V
- تعداد پل: سه پل
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | schneider electric |
|---|---|
| کد فنی محصول | LC1F500M7 |
| ابعاد | 238mm x 233mm x 232mm |
| وزن | 11.35kg |
| رنج جریان | 500 آمپر |
| ولتاژ تغذیه بوبین | 220VAC |
| توان | 250kW در 380/400V |
| تعداد پل | سه پل |
| نوع کنتاکتور | AC |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.