0 محصولات
نمایش سبد خرید
کنتاکتور 96 آمپر ABB الکتریک AF96-30-11-13
ویژگیهای محصول
- برند محصول: ABB
- عرض: 82 mm
- ارتفاع: 125.5 mm
- عمق: 116 mm
- وزن: 1.21 kg
- رنج: 45کیلو وات
- کنتاکت بسته: 1
- کنتاکت باز: 1
موجود در انبار
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینی
بازگشت
- ارسال توسط کالای برق متینی - فروشگاه متینیاین کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار کالای برق متینی - فروشگاه متینی تامین و آماده پردازش میگردد و توسط پیک کالای برق متینی - فروشگاه متینی در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.
تماس بگیرید
توضیحات تکمیلی
| برند محصول | ABB |
|---|---|
| عرض | 82 mm |
| ارتفاع | 125.5 mm |
| عمق | 116 mm |
| وزن | 1.21 kg |
| رنج | 45کیلو وات |
| کنتاکت بسته | 1 |
| کنتاکت باز | 1 |






دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.